Analityka internetowa

Jeśli szukasz specjalistów, którym z pełną odpowiedzialnością powierzysz analitykę internetową, spełnimy Twoje wymagania. W ramach współpracy zapewnimy profesjonalną pomoc w pozyskiwaniu oraz interpretacji danych dotyczących Twojej działalności online. Dostarczamy Ci bezcenną wiedzę, którą możesz z powodzeniem wykorzystać z myślą o rozwoju swojego biznesu. Skontaktuj się z nami i zagwarantuj sobie wsparcie w organizacji, prowadzeniu i nadzorowaniu analityki internetowej!

Analityka internetowa – podstawa sukcesu online

Niezależnie od specyfiki działalności w Internecie jej podstawą jest umiejętność pozyskiwania i przetwarzania informacji. Jeśli chcesz mieć pewność, że podążasz w dobrym kierunku, konieczna jest rzetelna ocena bieżącej sytuacji i jej analiza w porównaniu do wcześniejszego okresu. W tym celu konieczny staje się dostęp do danych, na podstawie których można wyciągnąć pożądane wnioski i pozyskać ważne informacje dotyczące obecności w sieci. Właśnie do tego służy analityka internetowa oferowana przez naszą agencję.

W ramach świadczonych usług zbieramy, organizujemy i przetwarzamy dane w taki sposób, aby otrzymać odpowiedzi na kluczowe pytania na temat Twojej działalności online. Ile osób odwiedza Twoją stronę? Z jakich źródeł pochodzi ruch? Jaką wartość przyjmuje współczynnik konwersji? Jakie efekty przyniosły prowadzone w ostatnim czasie kampanie reklamowe? To tylko przykładowe kwestie, na których ocenę pozwalają profesjonalne narzędzia analityczne wykorzystywane przez nasz zespół. Za ich pomocą docieramy do wszelkiego rodzaju danych przydatnych dla Twojego biznesu. 

analityka internetowa
profesjonalna analityka internetowa

Precyzyjne narzędzia analityczne w rękach profesjonalistów

Zbieramy i interpretujemy duże wolumeny agregowanych danych dotyczących np. ruchu na stronie czy wzmianek pojawiających się w Sieci o Twojej marce, a także badamy jednostkowe zachowania użytkowników. Dzięki temu uzyskujemy pełny obraz Twojej działalności online z uwzględnieniem dowolnych zmiennych i wartości. Odpowiednio dobrane narzędzia analityczne, którymi się posługujemy, gwarantują precyzję i rzetelność pozyskiwania danych.

Na podstawie zebranych informacji podejmujesz dobrze przemyślane i poparte solidną wiedzą decyzje. Możesz skutecznie usprawniać swoją działalność poprzez wzmocnienie silnych i wyeliminowanie słabych stron. Analityka internetowa daje Ci pewność, czy obrany kierunek rozwoju jest prawidłowy, a podejmowane działania marketingowe lub inne przynoszą oczekiwane korzyści. To wszystko jest możliwe poprzez organizowanie i przetwarzania danych zgodnie z kryteriami podporządkowanymi celom Twojego biznesu. 

Profesjonalna, kompleksowa i dokładna analityka internetowa

Posługujemy się takimi narzędziami analitycznymi jak m.in. Google Analytics, Hotjar Woopra, CrazyEgg czy Inspectlet i konfigurujemy je pod kątem Twoich potrzeb i wymagań. Ponadto tworzymy i realizujemy badania jakościowe, które dają dokładny wgląd w indywidualne zachowana, oceny i decyzje użytkowników. Dostarczamy Ci czytelne i zarazem szczegółowe raporty uwzględniające kluczowe informacje na temat Twojej działalności. Jeśli chcesz zlecić analitykę internetową, skontaktuj się z nami już teraz!

analityka internetowa